Баришівка щоденна

Засідання робочої групи

На виконання листа голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д. від 14.01.2019 року № 11-21/166,  06 лютого 2019 року в кабінеті голови райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань законності використання земельних ділянок землекористувачами на території Баришівського району за межами населених пунктів, створеної розпорядженням голови Баришівської районної державної адміністрації від 23.01.2019 року № 20.

У засіданні робочої групи взяли участь голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, голова селищної ради О.П. Вареніченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.П. Василяка, заступник голови районної ради С.І. Богдан,  заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Я.В. Полуцький.

Під час засідання робочої групи розглянули питання про використання земельних ділянок землекористувачами на території Баришівського району за межами населених пунктів протягом 2018 року.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації