Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

06 лютого 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

У засіданні взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, заступник голови районної ради С.І. Богдан, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, представник селищної ради, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час засідання оргкомітету розглянули план підготовки та проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, обговорені пропозиції та актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання зазначеного плану заходів.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації