Баришівка щоденна

Засідання установчих зборів

21 січня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.В. Плясецького, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, голови громадської організації «Захисники України Баришівського району» Б.В. Лозіцького, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадських організацій відбулося засідання установчих зборів, з метою обрання кандидатури для включення до Координаційної ради учасників антитерористичної операції при Київській облдержадміністрації.

За результатами засідання визначили представника від райдержадміністрації кандидатуру Лозіцького Б.В., для включення до складу Координаційної ради учасників АТО при Київській ОДА.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації