Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

17 січня 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У засіданні взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, представник селищної ради, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району, представники громадських організацій району.

Під час засідання оргкомітету розглянули та погодили план заходів з підготовки та відзначення 100- річчя Дня Соборності України у Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 22 січня 2019 року.

Керівники відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу доповіли про стан підготовки до проведення Дня Соборності України.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації