Баришівка щоденна

Засідання комісії

17 січня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

Під час засідання розглянули питання:

1. Розгляд заяви жителя с. Коржі Баришівського району, інваліда війни ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в зоні проведення антитерористичної операції, щодо надання грошової компенсації для придбання житла.

2. Проведення перерахунку надання грошової компенсації для придбання житла інвалідам війни ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в зоні проведення антитерористичної операції.

3. Проведення перерахунку надання грошової компенсації для придбання житла інвалідам війни ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в бойових діях на території інших держав.

За результатами засідання комісії члени комісії прийняли відповідні позитивні рішення щодо надання грошової компенсації для придбання житла заявнику та проведення відповідних перерахунків.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації