Баришівка щоденна

Засідання Ради регіонального розвитку Баришівського району

16 січня 2019 року у великій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка відбулося засідання Ради регіонального розвитку Баришівського району.

У засіданні Ради взяли участь голова районної ради В.А. Гуменюк,  заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, члени ради, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, голови селищної та сільських рад району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ.

Під час засідання Ради регіонального розвитку Баришівського району розглянули питання порядку денного:

1. Про стан реалізації та перспективирозвитку державної політики у сфері загальної середньої освіти (доповідач: Гапич С.Б., начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

2. Обговорення Плану перспективного розвитку території на 2019-2021 роки(доповідач: Гордієнко В.М., перший заступник голови райдержадміністрації).

За результатами засідання Ради регіонального розвитку прийняті відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото «БВ»