Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

15 січня 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У засіданні взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представники районної та селищної ради, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ.

Під час засідання оргкомітету розглянули план заходів з підготовки та відзначення Дня Соборності України у Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 22 січня 2019 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення даного заходу дано відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації