Баришівка щоденна

Засідання архітектурно-містобудівної ради

В приміщенні Баришівської райдержадміністрації 15 січня 2019 року відбулося перше в цьому році засідання архітектурно-містобудівної ради Баришівського району, яка гідно чинного законодавства розглядає містобудівну   документацію та надає відповідні пропозиції та рекомендації замовникам та проектним установам, які розробили дану документацію.

Цього разу було розглянуто детальний план території для визначення параметрів забудови ряду земельних ділянок з метою розміщення тепличного господарства в межах с. Бзів Баришівського району Київської області. Розробником цієї містобудівної документації є ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ». Засідання ради провів головний архітектор Баришівського району Сторчак А.І., в роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Маренич Ф.В., члени архітектурно-містобудівної ради – фахівці містобудування та суміжних напрямків діяльності, а також проектувальники, замовник Бзівська сільська рада, інвестор – гр. Малафаєва Н.В. Детальний проект попередньо пройшов громадські обговорення у с. Бзів, рецензію, а також розглянутий обласними службами, щодо відповідності протипожежному, природоохоронному та санітарному законодавству.

Проектні рішення доповіли представники ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ»  Вільчинська С.Б. архітектор та Тиква Л.М., економіст. Вони ґрунтовно розповіли про проектні рішення, планувальну структуру та забудову даних територій. Члени містобудівної ради обговорили проектні рішення та внесли до них конструктивні пропозиції та зауваження.

Семенців І.В. – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації