Баришівка щоденна

Засідання сесії районної ради

10 січня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової тридцять п’ятої  сесії Баришівської районної  ради.

Перед початком засідання позачергової сесії всіх присутніх з новорічними святами та колядками привітали народний фольклорний колектив «Калинове перевесло» (с. Морозівка).

Голова райдержадміністрації О.А. Левченко представив всім присутнім заступника голови райдержадміністрації О.В. Плясецького, який буде координувати гуманітарну сферу.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, депутати районної ради VII скликання, голова селищної ради, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації