Баришівка щоденна

Засідання Ради регіонального розвитку Баришівського району

27 грудня 2018 року у великій залі райдержадміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченка відбулося засідання Ради регіонального розвитку Баришівського району.

На засідання Ради було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатів районної, обласної ради, селищного та сільських голів, керівників підприємств та організацій району, представників бізнесу, представників ЗМІ.

Голова адміністрації О.А. Левченко, як голова Ради, ознайомив присутніх з Положенням про Раду, поіменним складом  Ради та подальшою роботою Ради. Ознайомив членів Ради з Указом Президента України №224/2015 від 21.04.2015 року «Про Раду регіонального розвитку». Довів до відома присутніх сенс створення такої Ради на території району. Визначено перелік проектів, які планується впровадити протягом 2019 – 2021 років на території Баришівської ОТГ в розрізі населених пунктів та району в цілому для подальшої передачі в Раду регіонального розвитку Київської області задля включення даних проектів до фінансування за рахунок державного бюджету.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Фото «Баришівського вісника»