Баришівка щоденна

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

27 грудня 2018 року у великій залі райдержадміністрації відбулося засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченка.

У засіданні взяли участь голова районної ради В.А. Гуменюк, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, голови селищної та сільських рад району, представники ЗМІ.

Перед початком засідання апаратної наради відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 № 416/2018 «Про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня», голова райдержадміністрації Олег Анатолійович Левченко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Ганна Іванівна Ігнатенко виконали приємну місію і вручили державну нагороду України «Мати-героїня» посвідчення та нагрудний знак Нечепі Олені Іванівні, жительці с. Веселинівка Баришівського району, яка народила й продовжує виховувати п’ятеро дітей. Побажалиїй здоров’я, миру, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.До привітань з квітами та подарунком приєднався голова Веселинівської сільської ради Юрій Петрович Павлуш.

На засіданні розширеної апаратної наради розглянули питання порядку денного:

1. Про заключення договорів газопостачання на 2019 рік (доповідач: Ляшко Ю.Ф., керівник дільниці Переяслав-Хмельницької ФЕГГ).

2. Різне.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото «Баришівського вісника»