Баришівка щоденна

Засідання сесії Баришівської районної ради

22 грудня 2018 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, брали участь у пленарному засіданні чергової тридцять четвертої сесії Баришівської районної ради.

Перед початком сесії подяками Київської обласної ради, Баришівської районної державної адміністрації, районної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування Баришівщини, з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування за активну життєву позицію, співпрацю з органами місцевого самоврядування нагороджено кращих керівників району та представників органів місцевого самоврядування.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутат Київської обласної ради М.А. Лук’яненко, депутати районної ради VII скликання, голови сільських рад району, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка