Баришівка щоденна

У Баришівці відкрили Новорічну ялинку

19 грудня, у День святого Миколая,на площі біля селищної ради відбулося офіційне відкриття Новорічної ялинки.

З Днем Святого Миколаята з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами привітав присутніх голова селищної ради О.П. Вареніченко.

До відкриття ялинки долучилися голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко та голова районної ради В.А. Гуменюк.

Святий Миколай, який з’явився перед дітьми й дорослими, привітав усіх зі святом та вручив солодкі подарунки малечі.

Веселий настрій подарували присутнім працівникирайонного будинку культурита центру позашкільної роботи «Мрія». Біля величної красуні-ялинки їх запрошували до хороводу казкові персонажі. Лунали пісні про чарівну зиму-зимоньку, яка запам’ятовується дітям новорічними святами, обрядамита безліччю подарунків.

Засяялаяскравими вогнями Новорічна ялинка, стала ігристою, променистою з мішурою золотистою!!!!

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка