Баришівка щоденна

Працівників Баришівського районного суду привітали з професійним святом

Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду.

З нагоди відзначення Дня працівників суду голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко та голова районної ради В.А. Гуменюк привітали працівників Баришівського районного суду з професійним святом.

У своєму виступі Олег Анатолійович зазначив, що почесна й відповідальна місія служіння правосуддю вимагає від суддів,  працівників судів глибоких знань, досвіду, високих моральних якостей та відданості справі. З нагоди професійного свята побажав суддям міцного здоров’я, мудрості, наснаги, оптимізму та мужності у нелегкій роботі.

Спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в районі та з нагоди святкування Дня працівників суду були відзначені кращі працівники галузі.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації