Баришівка щоденна

Засідання комітету

04 грудня 2018 року відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

У засіданні взяли участь члени комітету, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час засідання комітету розглянули питання порядку денного:

1. Про проведення аналізу статистичної інформації щодо загальної чисельності осіб з обмеженими фізичними можливостями  та державних соціальних виплат особам з інвалідністю Баришівського району.

2. Про облаштування будівель державної та комунальної власності району для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями.

3. Про дотримання державних будівельних норм для доступності мало мобільних груп населення.

4. Про надання соціальних послуг сім’ям, члени яких є особами з інвалідністю.

5. Про надання соціальних послуг одиноким непрацездатним інвалідам, які знаходяться на обслуговуванні у Баришівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

6. Облік та працевлаштування інвалідів.

7. Плани та пропозиції на 2019 рік.

За результатами проведення комітету прийняті відповідні пропозиції та рішення до відповідного реагування.

З пропозиціями та питаннями щодо роботи комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури звертатися до секретаря комітету, заступника директора Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Василенко Лариси Володимирівни, тел. 5-26-39, електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації