Баришівка щоденна

Робоча нарада райдержадміністрації

04 грудня 2018 року у малій залі райдержадміністрації голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, провів робочу нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання підведені підсумки роботи минулого тижня. Обговоренопитання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, проблемні питання в районі та шляхи їх вирішення.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на поточнийтиждень.

За підсумками проведеної наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень та рекомендацій керівникам відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації задля ефективного та своєчасного виконання поставлених  завдань.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації