Баришівка щоденна

Робоча нарада з керівниками закладів освіти району

29 листопада 2018 року у центрі позашкільної роботи «Мрія» голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко брав участь у робочій нараді керівників закладів освіти Баришівському району, щодо організації роботи управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2018 рік.

У нараді взяли участь керівник апарату, виконуюча обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представники відділу освіти, управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації, директори закладів загальної середньої та позашкільної освіти, завідувачі закладів дошкільної освіти.

Під час наради розглянули питання порядку денного:

1. Про підготовку до проведення ДПА та ЗНО в закладах загальної середньої освіти району в 2019 році.

2. Про  заборону збору коштів з батьків здобувачів освіти.

3. Про порядок надання додаткових освітніх послуг у закладах освіти.

4. Про приведення до чинного законодавства діяльність благодійних фондів.

5.Про посилення персональної відповідальності керівників закладів освіти  щодо дотримання законодавства в частині залучення позабюджетних надходжень.

6. Про забезпечення безпечного перевезення учнів

7. Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти Баришівського району.

8. Про дотримання температурного режиму в закладах освіти та економне використання енергоносіїв.

9. Про лист Міністерства освіти і науки України від 13 листопада 2018 року     № 1/9-691 «Про організацію діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти».

10. Про здачу звіту 1-ЗСО (звіт про працевлаштування випускників 9-х класів).

11. Про  результати моніторингу організації  харчування в  окремих закладах загальної середньої освіти Баришівського району.

12.Про атестацію робочих місць за умовами праці.

13. Про формування номенклатури справ у закладах освіти.

14. Про результати  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та творчих конкурсів. Про підготовку до районного етапу Конкурсу-захисту МАН та участі в обласних етапах Конкурсів імені Шевченка та Яцика.

15. Про вивчення стану викладання трудового навчання в закладах освіти та проведення Конкурсу  учнівських проектів в квітні.

16. Різне

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації