Баришівка щоденна

Командно-штабні тренування

Відповідно до Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 443 п. 20.1 Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 27 лютого 2018 року № 105 Методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту, затверджених наказом Державної служби служби України з надзвичайних ситуацій від 29 січня 2014 року № 44 Баришівською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту 28 листопада 2018 року проведено командно-штабне тренування. В ході тренування було  проведено заслуховування керівників спеціалізованих служб щодо дій та злагодженості в режимі підвищеної готовності до реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у складних умовах осінньо-зимового періоду.

Керівник тренування – голова Баришіваської РДА Левченко Олег Анатолійович. Тренування відбулось в повному обсязі, та розглянуті навчальні цілі.

Відділ цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації