Баришівка щоденна

ОГОЛОШЕННЯ, засідання ГР

19 жовтня 2018 року о 10.00 годині у малій залі райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Баришівській райдержадміністрації.

На засідання громадської ради запрошені члени громадської ради при Баришівській райдержадміністрації, голова Баришівської райдержадміністрації Левченко О.А., голова Баришівської районної ради Гуменюк В.А., керівники сільськогосподарських підприємств, промислових підприємств, фермери, фізичні особи підприємці.

Питання, яке виноситься на обговорення:

1. Участь юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, фермерів на території Баришівського району в Програмі Корпоративної соціальної відповідальності.

Проект Програми Корпоративної соціальної відповідальності на території Баришівського району (Баришівської ОТГ)

Скорочення термінів:

Програма Корпоративної соціальної відповідальності – Програма КСВ

Сільськогосподарські, промислові підприємства, фермери, фізичні особи –підприємці, які працюють на території Баришівського району – учасники Програми КСВ

Баришівський район (Баришівська ОТГ) – Баришівська громада

Принципи Програми КСВ:

-       розумність;

-       відповідальність;

-       верховенство права.

Мета Програми КСВ – соціально-економічний та культурний розвиток Баришівської громади на основі принципів Програми КСВ.

Завдання:

1.   Створення сприятливого інвестиційного клімату, належних умов для розвитку бізнесу учасників Програми КСВ. Виконання цього завдання передбачає допомогу учасникам Програми КСВ у розвитку їх бізнесу шляхом створення для них сприятливих умов з боку Баришівської громади.

2.   Сприяння раціональному використанню коштів місцевого бюджету, місцевих ресурсів, землі та майна. Виконання цього завдання передбачає участь учасників Програми КСВ в контролі за використанням місцевих ресурсів, землі та майна, коштів місцевого бюджету з метою їх раціонального використання, використовуючи їх досвід.

3.   Залучення коштів учасників Програми КСВ до вирішення соціально-економічних і культурних питань Баришівської громади. Виконання цього завдання передбачає фінансову участь учасників Програми КСВ у вирішенні нагальних питань, на які відсутні кошти місцевого бюджету.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації