Баришівка щоденна

Робоча нарада райдержадміністрації

16 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк провів робочу нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання підведені підсумки роботи минулого тижня. Обговоренопитання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, проблемні питання в районі та шляхи їх вирішення.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на поточнийтиждень.

За підсумками проведеної наради перший заступник голови райдержадміністрації дав ряд доручень та рекомендацій керівникам відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації задля ефективного та своєчасного виконання поставлених  завдань.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації