Баришівка щоденна

Відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Баришівському районі

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва 12 жовтня 2018 року на Меморіалі Слави смт Баришівка відбувся мітинг і молебень за загиблими.

У заході взяли участь голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови Баришівської районної ради С.І. Богдан, селищний голова О.П. Вареніченко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівники структурних підрозділів, відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, військовослужбовці, які брали участь в АТО, ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти, голови виконавчих комітетів сільських рад району, представники ЗМІ, учнівська молодь, громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни та поклали квіти на знак вшанування полеглих у Другій світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів та захисників-учасників бойових дій на сході України.

Благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк зі священнослужителями району звершив заупокійну літургію. Герої не вмирають, вони живуть прикладами честі й доблесті в серцях тих, чий дух та свободу не здолати!

Офіційна частина свята та патріотичний концерт«Мужність козацька, вдача козацька, слава козацька жива!» відбулися в центрі позашкільної роботи «Мрія».

Відбувся святковий концерт, виступи колективів художньої самодіяльності, вихованців дитячої музичної школи, районного будинку культури та народних фольклорних колективів району.

Під час заходу керівництво району спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради за героїчну оборону суверенітету та територіальної цілісності України, мужність, патріотизм, подвиг захисника й визволителя, активну громадянську позицію та з нагоди свята привітали учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції та волонтерів.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка