Баришівка щоденна

Навчання у сфері цивільного захисту

12 жовтня 2018 року у великій залі райдержадміністрації відбулося функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

У навчанні взяли участь голови та секретарі селищної та сільських рад району, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захистута фахівці цивільного захисту.

Навчання для всіх присутніх провів завідувач обласних курсів  Драпей Вадим Геннадійович.

Слухачі пройшли навчання за програмою з цивільного захисту. Розглянули такі питання як:

1.     Підсистеми єдиної системи цивільного захисту.

2.     Діяльність керівного складу міст (районів), об’єктів виробничого та соціального призначення в сфері цивільного захисту населення.

3.     Законодавчо-нормативне забезпечення цивільного захисту населення і територій України.

4.     Організація ЦЗ в місті (районі), підприємстві, установі, організації .

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації