Баришівка щоденна

Засідання комісії Баришівської райдержадміністрації

12 жовтня 2018 рокупід головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, представника районної ради, відбулося засідання комісії Баришівської райдержадміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання розглянули заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям жителівБаришівського району та заяви щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену понад норму площу житла жителів району.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації