Баришівка щоденна

Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації

В приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Гордієнка В.М.  за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

1.   Про стан забезпечення випускників навчальних закладів 2017-2018 навчального року, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, житлом.

2.   Про молодіжний рух в районі та організація молодіжного дозвілля.

3.   Про забезпечення якості та доступності соціальних послуг, раннє виявлення, облік та соціальний супровід сімей, мобілізація зусиль місцевих громад на вирішення проблем  сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

4.   Про підтримку сімей учасників антитерористичної операції Баришівського району

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації