Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

08 жовтня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерова, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ.

Під час засідання оргкомітету розглянули пропозиції щодо підготовки та проведення Дня Захисника України та Дня українського козацтва, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення районного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення даного заходу дано відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації