Баришівка щоденна

Відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі

05 жовтня 2018 рокуна  СК «Прогрес» смт Баришівка відбулося  урочисте  відкриття  заходу до Дня бійця територіальної оборони.

З вітальним словом виступив голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко  і  разом з головою  районної  ради  В.А. Гуменюком вручили спільні подяки районної державної адміністрації та районної ради і подарунки бійцям ТрО та подякували за службу. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих захисників на сході України.

З вітальним словом та доведенням плану щодо проведення районного заходу звернувся до присутніх військовий комісар О.І. Лисенко.

У заході   взяли   участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.В. Коцюрбій, інспектор контролю обігу зброї у сфері дозвільної системи Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області І.Г. Дмитренко, фельдшер медицини невідкладних станів Баришівської підстанції екстреної медичної допомоги Є.О. Харченко, представники місцевих громадських об’єднань, військового комісаріату, військовозобов’язані із складу територіальної оборони району, вихованці дитячих спортивних клубів, учні навчальних закладів та вчителі предмету «Захист Вітчизни».

Після урочистого відкриття відбулися заходи згідно плану:

1. Робота підрозділу на блокпосту. Відпрацювання питань щодо догляду автомобільного транспорту.Блокпост, охорона, оборона поста, дії при перевірці автотранспорту та пішого населення. Основні інженерні загородження, які застосовуються при виконанні завдання охорони та оборони  об’єктів та їх призначення, види та характеристика.

2. Надання першої медичної допомоги при пораненнях, зупинка кровотечі та захист рани. Накладання первинної пов’язки. Самодопомога при пораненнях. Надання першої медичної допомоги при травмах, переломах, вивихах, розтягах та струсах головного мозку, опіках, переохолодженні, втраті свідомості.

3. Основи стрільби. Стрільба.  Перевірка готовності зброї та приведення її до нормального бою.Догляд за зброєю.  Розборка і зборка АК.

4.  Метання гранати.

Загальні положення. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами, порядок дій при їх виявленні, заходи безпеки.

5.  Проведення показових виступів СК «Джубат» Комбат самозахист ІСО.

6. Підведення підсумків Дня бійця територіальної оборони та занять.

Н.В. Шило, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації