Баришівка щоденна

Засідання чергової сесії Баришівської районної ради

04 жовтня 2018 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич,  брали участь у пленарному засіданні чергової тридцять другої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, голови сільських рад району, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка