Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

12 вересня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення 95-ї річниці утворення Баришівського району.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, голова районної ради В.А. Гуменюк, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерова, селищний голова О.П. Вареніченко, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ.

Під час засідання оргкомітету розглянули план підготовки та проведення 95-ї річниці утворення Баришівського району, обговорені пропозиції та актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 22 вересня 2018 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання зазначеного плану заходів.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації