Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

12 вересня 2018 року заступник голови Баришівської райдержадміністрації Ф.В. Маренич, за участю старших дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.О. Попикіна та Д.Г. Шпака, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Дернівської та Коржівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів Дернівської та Коржівської сільських рад, члени виконкомів, депутати сільських рад, члени адмінкомісій  та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених сільських рад за 8 місяців 2018 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктах.

В ході робочої зустрічі обговорили питання ремонту доріг, питання вуличного освітлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Одним із проблемних питань, яке обговорили під час зустрічі це функціонування поштового відділення у с. Коржі Баришівського району.

Всі проблемні питання голова райдержадміністрації тримає на контролі, відповіді на які будуть надані у визначений законодавством терміном.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації