Баришівка щоденна

Робоча нарада щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі

12 вересня 2018 року голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, начальника загального відділу апарату райдержадміністрації О.Г. Лесик, провів робочу нараду з головним лікарем КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району В.Ф. Фіровим щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі.

Під час наради обговорили питання:

1.     Про укладання декларацій з лікарямиКЗ «Центр ПМСД» населенням району.

2.     Про стан реалізації проектів нового будівництва та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

3.     Про стан будівництва медичної амбулаторії у с. Лехнівка Баришівського району.

Станом на 12.09.2018 року укладено 17711 декларацій, що становить 50,1 % по району.

За результатами наради надані відповідні рекомендації.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації