Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

13 червня 2018 року голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Хлоня та головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Яблунівської та Семенівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів Яблунівської та Семенівської сільських рад, члени виконкомів, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій  та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області  В.В. Хлоня  про стан правопорядку на території вищезазначених сільських рад за 6 місяців 2018 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктах.

В ході робочої зустрічі обговорили питаннящодо впровадження медичної реформи у районі, ремонту доріг, вуличного освітлення, питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ та питання об’єднання територіальних громад Баришівського району.

Всі проблемні питання голова райдержадміністрації тримає на контролі, відповіді на які будуть надані заявникам у визначений законодавством терміном.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації