Баришівка щоденна

Привітання з нагоди Дня народження голови Дернівської сільської ради

11 червня 2018 року голова Баришівської районної державної адміністрації Левченко Олег Анатолійович привітав з днем народження голову Дернівської сільської ради Ромася Віталія Миколайовича.

Було вручено подарунок і вітальні листівки з нагоди Дня народження від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО «Київщина», народного депутата України Ярослава Москаленка.

Голова райдержадміністрації Олег Анатолійович побажав імениннику міцного здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів, професійних успіхів, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег, здійснення всіх планів і сподівань на користь і благо як своєї громади, так і району загалом.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації