Баришівка щоденна

Засідання архітектурно-містобудівної ради

08 червня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Баришівської районної державної адміністрації.

Засідання Ради провів голова архітектурно-містобудівної ради – начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації А.І. Сторчак. В роботі взяли участь голова Волошинівської сільської ради Л.В. Макаренко, члени архітектурно-містобудівної ради - фахівці містобудування та суміжних напрямків діяльності.

На засіданні Ради розглянули питання:

1. Детальний план території щодо розміщення садибної житлової забудови з об’єктами соціально-побутового призначення в західній частині с. Волошинівка Баришівського району Київської області (проектувальник: ТОВ «Інститут територіального планування», замовник містобудівної документації – Волошинівська сільська рада).

2. Детальний план території розміщення садибної житлової забудови з об’єктами соціально-побутового призначення в східній частині с. Волошинівка Баришівського району Київської області (проектувальник: ТОВ «Інститут територіального планування», замовник містобудівної документації – Волошинівська сільська рада).

Основні проектні рішення доповіли провідні архітектори ТОВ «Інститут територіального планування» А.А. Заброда та Н.Ю. Олійник. Члени містобудівної ради обговорили проекти детальних планів та внесли конструктивні пропозиції  та рекомендації до детальних планів.

Результати розгляду Радою проектів містобудівної документації будуть враховані під час подальшого доопрацювання проектувальником та затвердження цих проектів Волошинівською сільською радою.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації