Баришівка щоденна

Привітання з нагоди Дня народження голови Лехнівської сільської ради

29 травня 2018 року перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Гордієнко привітав з днем народження сільського голову Лехнівської сільської ради Христофорову Галину Миколаївну.

З нагоди свята було вручено подарунок і вітальні листівки з нагоди Дня народження від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО «Київщина», народного депутата України Ярослава Москаленка.

Віталій Миколайович побажав іменинниці міцного здоров'я, мирного неба, злагоди, благополуччя, професійних успіхів в усіх починаннях та й надалі працювати на благо як своєї громади, так і району загалом.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації