Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

29 травня 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керуючої справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерової, заступника голови селищної ради Ж.В. Данчук, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей.

Під час засідання оргкомітету обговорено актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 01 червня 2018 року.

Керівники відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу доповіли про стан підготовки до проведення Міжнародного дня захисту дітей у Баришівському районі.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації