Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

15 травня 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступника голови селищної ради Ж.В. Данчук, представника районної ради, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей.

Під час засідання оргкомітету обговорено актуальні питання, план заходів та пропозиції щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 01 червня 2018 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Баришівському районі.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації