Баришівка щоденна

Засідання чергової сесії Баришівської районної ради

15 травня 2018 року у великій залі райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, брав участь у пленарному засіданні чергової двадцять дев’ятої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк. У засіданні сесії взяли участь начальник Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області О.М. Гаврись,  заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, депутати районної ради, голови сільських рад району, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За результатами засідання сесії прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка