Баришівка щоденна

Привітання з Міжнародним днем сім’ї

Шановні жителі району!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій Державі.

Українська нація одвічно славилася шанобливим ставленням до родинних цінностей. А сім’я, як основний елемент суспільства, була й залишається носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного українця.

Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Любіть, цінуйте і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

З повагою, голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко