Баришівка щоденна

Відкриття світлин загиблих учасників АТО

03 травня  2018 року на дошці Пам’яті (меморіальний комплекс Слави) відбувся мітинг-реквієм та заупокійна літургія з нагоди відкриття світлин загиблих учасників АТО – Олександра Миколайовича Бобка і Олега Анатолійовича Братка.

У вшануванні пам’яті загиблих військовослужбовців-земляків, які віддали життя в боротьбі за територіальну цілісність України взяли участь голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, військовий комісар Баришівського районного військового комісаріату, підполковник О.І. Лисенко, представники селищної ради, військовослужбовці, які брали участь у зоні проведення антитерористичної операції, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Присутні вшанували пам’ять Героїв та усіх патріотів України, що загинули захищаючи її незалежність і поклали квіти до Меморіальної дошки загиблих воїнів АТО Баришівського району.

Освячення світлин загиблих учасників АТО та заупокійну літургію провели представники Баришівського Благочиння.

Після заходу для всіх бажаючих у центрі позашкільної роботи «Мрія» відбувся перегляд документального фільму «Кіндрат» створеного на основі відеоматеріалів про події революції Гідності та АТО.

Вічна пам’ять Героям!

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка