Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету в райдержадміністрації щодо зведення Пам’ятного знаку

20 березня 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, члена Правління НСПУ, письменника, дипломата Ткаченка В.І., керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району відбулося засідання організаційного комітету щодо зведення Пам’ятного знаку (Кургану безсмертя українським Героям-козакам) в прибережній смузі р. Трубіж Баришівського району.

Під час засідання оргкомітету обговорено порядок будівництва Пам’ятного знаку, його фінансування, питання проектної документації та пропозиції щодо зведення Пам’ятного знаку на р. Трубіж.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за вирішення даного питання дано доручення щодо належного виконання відповідних заходів.

Відділ організаційної роботи та  внутрішньої політики апарату адміністрації