Баришівка щоденна

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота»

14 березня 2018 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Д. Сухенко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

Під час засідання розглянули заяви жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної програми «Турбота» на 2018 рік п. 4.2.1.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації