Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

14 березня 2018 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, за участю головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Ю.В. Дзіневської  провів виїзний прийом громадян у с. Дернівка та с. Коржі Баришівського району.

Під час виїзного прийому громадян до с. Дернівка  голова райдержадміністрації О.А. Левченко, голова Дернівської сільської ради В.М. Ромась відвідали ФАП, дитячий садок та провели робочу зустріч з керівником Баришівського лісництва ДП "Бориспільське лісове господарство".

Розглянули питання реалізації проекту щодо зовнішнього ремонту дитячого садка в населеному пункті, питання вирубки лісу, а також питання щодо функціонування сільського клубу.

Під час робочого візиту до с. Коржі спільно з головою Коржівської сільської ради В.І. Науменком відвідали ФАП, Коржівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, дитячий садок, сільський будинок культури.

В ході робочої зустрічі розглянули питання про стан злочинності на території Коржівської сільської ради, проведення ремонту приміщень будинку культури в населеному пункті, а також  питання співпраці з підприємствами.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації