Баришівка щоденна

Розширена оперативна нарада райдержадміністрації

13 березня 2018 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада райдержадміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників громадських організацій району, представників ЗМІ.

На оперативній нараді обговорені питання:

1. Проавтоперевезення пасажирів Баришівського району (доповідач: Маренич Ф.В., заступник голови райдержадміністрації).

2. Про організацію харчування дітей в розрізі загальноосвітніх навчальних закладів району (доповідач: Гапич С.Б., начальник відділу освіти,  управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

3. Про внесення змін до Процесуального законодавства України. Електронне декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про план заходів щодо антикорупційної політики у Баришівській райдержадміністрації(доповідач: Мосінзова І.О., начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації).

Також розглянули питання про об’єкти нерухомого майна, які знаходяться у комунальній власності на території сільської ради (доповідач: Івченко Є.П., начальник відділу в Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру в Київській області); про призов громадян України на строкову військову службу з 01 квітня по 31 травня 2018 року на території Баришівського  району (доповідач: Лисенко О.І., військовий комісар Баришівського районного військового комісаріату);про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач: Павленко А.С., заступник начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі (доповідач: Лисенко К.М., начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області); про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації у Баришівському районі (доповідачі Попович В.П., заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області та Горбатко А.М., начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області); про медичне обслуговування населення Баришівського району (доповідачі:  Волокіта Л.В, заступник головного лікаря Баришівської центральної районної лікарні та Фіров В.Ф., головний лікар КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час засідання розширеної оперативної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадмністрації