Баришівка щоденна

Привітання ювіляра з 90-річчям

12 лютого 2018 року голова райдержадміністрації О.А. Левченко спільно з керівником апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, головою районної організації Всеукраїнської організації ветеранів України В.В. Лебедем привітали з 90-річним ювілеєм від дня народження, ветерана Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Аврамича Василя Сергійовича.

Ювіляру подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю.В знак пошани ювіляру подарували квіти та Подяку голови райдержадміністрації за багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток галузі медицини району та з нагоди ювілею.

Побажали міцного здоров’я,щастя, радості, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя, миру та довгих років життя.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка