Баришівка щоденна

Засідання робочої групи щодо підготовки матеріалів про Баришівщину в енциклопедії «Київщина»

12 лютого 2018 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, представників громадських організацій району відбулося засідання робочої групи щодо підготовки матеріалів про Баришівщину, Баришівський район та населені пункти  району в енциклопедії «Київщина».

Під час засідання обговорили перелік питань та пропозиції щодо надання належної інформації, основні актуальні завдання щодо написання даного матеріалу з метою належного представлення інформації про Баришівщину та Баришівський район в енциклопедії «Київщина».

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації