Баришівка щоденна

Засідання чергової сесії Баришівської районної ради

08 лютого 2018 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, брали участь у пленарному засіданні чергової двадцять сьомої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю депутата Київської обласної ради М.А. Лук’яненко, заступника голови районної ради С.І. Богдана, депутатів районної ради, голів селищної та сільських рад району, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, представників ЗМІ, громадськості.

Перед початком засідання голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, депутат Київської обласної ради М.А. Лук’яненко привітали учнів-призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівський олімпіад із базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та вручили грошові премії (згідно з районною Програмою «Розвитку системи освіти розділ «Обдарована дитина»).

Під час засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За результатами засідання сесії прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка