Баришівка щоденна

Робоча зустріч в ДРП «Баришівка» філії Згурівського РАЙДУ

12 січня 2018 року голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, здійснили робочий візит до дорожньогорайонного підрозділу «Баришівка» філії Згурівського районного дорожнього управління.

В ході робочої зустрічі, з старшим виконробом районного підрозділу «Баришівка» філії Згурівського РАЙДУ Ю.А. Шовтем обговорили питання готовності до очистки доріг у зимовий період під час снігових заметів, питання виплати заробітної плати працівникам, стан техніки, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, проблемні питання підрозділу та шляхи їх вирішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації