Баришівка щоденна

Розширена апаратна нарада райдержадміністрації

11 січня 2018 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

Перед початком засідання апаратної наради всіх присутніх з щедрівками та колядками привітали вихованці зразкового дитячого фольклорного ансамблю «Павонька» Баришівської дитячої музичної школи. Одягнені в традиційне українське вбрання та театралізовані костюми, діти співали новорічні пісні, колядки та щедрівки.

Також відповідно до Указу Президента України від 07.12.2017 № 409 голова райдержадміністрації О.А. Левченко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Г.І. Ігнатенко виконали приємну місію і вручили державну нагороду України «Мати-героїня» посвідчення та нагрудні знаки двом педагогам за професією, Тополь Анжеліці Вячеславівні (с. Корніївка) та Арсенко Наталії Федорівні, які народили й продовжують виховувати п’ятеро дітей кожна. Побажали жінкам здоров’я, миру, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про аналіз виконання дохідної частини бюджету за 2017 рік в розрізі селищної та сільських рад (доповідач: Мойсієнко Т.Б.,  начальник управління фінансів райдержадміністрації);

2. Про використання коштів з районної програми «Турбота» за 2017 рік(доповідач: Маценко Л.В., начальник управління фінансів райдержадміністрації);

3. Про організацію роботи щодо інвестиційних проектів та програм в Баришівському районі (доповідач: Яценко В.М., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації);

4. Про організацію роботи органів опіки та піклування на місцях (доповідач: Ігнатенко Г.І., начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації)

5. Про порядок передачі документів юридичних осіб, які перебувають в зоні комплектування архіву в разі ліквідації чи реорганізації (доповідач: Голіяд Н.Г., завідувач архівного сектору райдержадміністрації).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час засідання розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації