Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят

14 листопада 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання  організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят та відкриття районної Новорічної ялинки.

Під час засідання були розглянуті питання щодо встановлення  Новорічної ялинки, підготовки програми театралізованого дійства для дітей шкільного віку запрошених на відкриття Новорічної ялинки, придбання та вручення новорічних подарунків для учасників заходу.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації