Баришівка щоденна

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 10.11.2017

10 листопада 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступника голови районної ради С.І. Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про набуття чинності Закону про пенсійну реформу в Україні (доповідач: І.Г. Бодак, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Баришівського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Київської області).

2. Про організацію харчування дітей в навчальних закладах району (доповідач: С.Б. Гапич, начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

3. Про формування місцевих бюджетів та формування бюджетів об'єднаних територіальних громад (доповідач: В.М. Гордієнко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації).

Також розглянули питання про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач: О.М. Гаврись, начальник Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан санітарно-епідеміологічної ситуації в Баришівському районі (доповідач О.І. Оврашко, начальник Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка